В с.Курячівка традиційно зустріли свято Богоявлення біля р.Білої

Дата: 23.01.2018 09:31

19 січня святкується  -Богоявлення, Хрещеня Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Хреста.

Тож в с.Курячівка традиційно зустріли свято Богоявлення біля р.Білої. Це улюблене дійство багатьох наших земляків, тому зібралося чимало людей, щоб відзначити велике християнське свято, очисти свою душу і тіло. Батюшка Тихон освятив у річці воду.

Ведучі Панченко А.А. та Пономаренко Д.С. віншували односельчан з Водохрещем. Обсипали присутніх грошима та цукерками на щастя, на добро. Потім бажаючі занурювалися у воду, щоб бути дужими, здоровими і красивими.

Всіх присутніх частували гарячою шурпою та чаєм. Ось так радісно і весело відсвяткували у Курячівці Хрещення Господнє.

Щедрими спонсорами свята були Білокуракинська селищна рада, Саханчук В.В., Лисенко Н.Я.,