Днями на СК «Здоров'я» відбулися змагання з силового триборства

Дата: 14.12.2017 09:09

Днями на СК «Здоров'я» відбулися змагання з силового триборства. Ці змагання були присвячені Дню збройних сил України. В них брали участь як дорослі атлети так і спортсмени-школярі. За умовами змагань всі спортсмени мірялися силою в трьох вправах: присідання зі штангою, станова тяга та жим штанги лежачі. Призери визначалися за сумою піднятої ваги у трьох вправах. Так у своїх вагових категоріях серед школярів чемпіонами стали: Іванюченко В. (результат 175 кг.), Лозяний Д. (230 кг.), Зузило Р. (265 кг.), Шалипін О. ( 290 кг.), Лапта Я. (295 кг.),  Забайрачний В. (295 кг.),  Рудяшко А. (335 кг.); серед дорослих : Шишацький О. ( 310 кг.),  Юхнов О. ( 315 кг.), Гринько О. (395 кг.), Щебетенко С. (440 кг.). Всі переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями від Білокуракинської  об’єднаної територіальної громад. Головний суддя змагань Журба В.В.