Масляна в с. Дем'янівка

Дата: 18.02.2018 08:59

18 лютого в Дем’янівському будинку культури відбулося свято Масляної. Прекрасний концерт подарували жителям учасники художньої самодіяльності: танцювальний колектив Дем’яночка старша група, театральний гурток «Мрія», запальними піснями привітали фольклорний колектив «Струмочок» та вокальний колектив «Зоряна».

Як заведено на святі, всі від душі повеселились: почали концертну програму веселі, запальні та дуже гарні скоморохи, разом з ними всі гості та учасники художньої самодіяльності водили хороводи, виконували українські пісні, згадали традиції масляної неділі.  Ігрова програма була дуже веселою, всі охочуючі мали змогу прийняли участь в конкурсній програмі та отримати призи. За доброю традицією виконався обряд спалювання Масляної. Після чого всіх було запрошено до частування. Гостей пригощали традиційними стравами на святі: Варениками та млинцями, які приготували учасники художньої самодіяльності, а також гарячим чаєм.

Свято пройшло дуже весело. Сонце святило дуже яскраво та гріло нас своїми проміннями. Тож весна до Дем'янівки та Шовкунівки вже завітала!!!

Дякуємо за спонсорську допомогу селищній районній раді та директору МТС «Альянс» Писаренку В.Г.