Напередодні свята весни в Шапарській бібліотеці – філії №16 для учнів 5-9 класів було проведено конкурсно - розважальну гру « А нумо, дівчата ! »

Дата: 10.03.2018 08:55

Бібліотекар привітала присутніх з Міжнародним жіночим днем та з настанням весни, кожен день якої є чарівним святом природи та душі. Ознайомила їх з історією виникнення свята.

Дівчата заздалегідь розділилися на дві команди – «Весна» і «Мрія». На них чекали цікаві конкурси та розваги, такі як : презентація команди, грація і елегантність, літературно-музичний, кулінарне мистецтво, які супроводжувалися безперервними жартами та сміхом. На святі звучали народні та сучасні пісні, зворушливі вірші, дотепні гуморески.

Команди були сильними, сміливими та найголовніше дружними. Усім учасницям надзвичайно приємно було почути привітання хлопців однокласників.

Завершився захід частуванням солодощами та нагородженням команди переможців - «Мрія» ( з результатом 46 балів ) медалями.

Враження у всіх присутніх залишилися феєричні та незабутні