Білокуракинська селищна військова адміністрація
Сватівського району Луганської області

Перелік проектів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році в Білокуракинській об’єднаній територіальній громаді Луганської області

Перелік проектів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році в Білокуракинській об’єднаній територіальній громаді Луганської області

Завантажити повний текст   Затверджений перелік проектів.xlsx

Завантажити повний текст   Уточнений перелік проектів.xlsx

 

ФОТОЗВІТ

 

Проект «Капітальний ремонт тротуару по вул.Центральна, смт.  Білокуракине,Луганської області»

Фото без опису Фото без опису

Реалізація  проекту «Капітальний ремонт тротуару по вул.Центральна, смт.  Білокуракине, Луганської області» дала можливість відремонтувати  2 аварійні ділянки площею 1031кв.м та 589 кв.м, які знаходиться уздовж дороги з інтенсивним транспортним рухом. Забезпечено безпеку руху пішоходів та автотранспорту між важливими соціальними об’єктами,  що сполучають центральну частину селища, де розташовані школи, дитячі садки, ринки, банки, аптеки, магазини, перукарні, державні установи, лікарня та інше з її віддаленими територіями. Як наслідок вирішилась проблема  підвищення якості, технічного та санітарного стану твердого покриття тротуару з  урахуванням задоволення потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

  Капітальний ремонт тротуару на 2 ділянках покращив рівень благоустрою селища, сприяв ефективному використанню бюджетних коштів та створенню сприятливих умов для покращення життєдіяльності населення Білокуракинської територіальної громади.


 

Проект «Реконструкція  парку відпочинку ім. Т. Г. Шевченка в смт. Білокуракине, Білокуракинського району, Луганської області»

Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису

 

     Успішно реалізовано проект:  «Реконструкція  парку відпочинку ім. Т. Г. Шевченка в смт. Білокуракине, Білокуракинського району, Луганської області». Бюджет проекту становив - 1386,235 тис.грн.   

Реконструкція  та відкриття частини оновленого парку  відпочинку ім. Т. Г. Шевченка в смт. Білокуракине має велику значимість для жителів громади, а саме:

- поліпшення інфраструктури смт. Білокуракине;

- зменшення міграції населення;

- створення додаткових робочих місць в підприємницькому секторі (надання послуг в сфері розваг,  харчування та туристичному бізнесі)

- поліпшення екологічного стану селища;

- створення умов для інвестиційної привабливості території;

- зацікавленість населення щодо створення зелених зон відпочинку та вихованню дбайливого ставлення до оточуючого середовища та майна комунальної власності.

 

 У відновленому парку створені  умови для відпочинку різних вікових категорій відвідувачів - розташовані місця культурного та естетичного дозвілля. Організація паркового простору  проведена з використанням сучасних інженерних гідросистем та освітлення.

      

Встановлено сучасний фонтан, облаштовано основні зони парка, відновлено і доповнено мережу доріжок і алей, виконана реконструкція  головного входу, встановлено альтанку, декоративну арку та місток, облаштовано газони та використано природні умови місцевості і наявні ресурси (хороший зелений масив)

 


 

Проект «Капітальний ремонт дороги по вул. Трудова, с. Дем’янівка, Білокуракинського району , Луганської області»

Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису

Проведено капітальний ремонт дороги  по вул.Трудова – загальна площа ремонту – 3300 кв. м. . Проект вирішив проблеми:

  • забезпечено  безпеку руху пішоходів та автотранспорту;
  • надано змогу вільного перетину дороги людям з обмеженими можливостями;
  • забезпечено покращення рівня благоустрою села та побуту населення;
  •  покращено естетичний вигляд та зроблено рух автотранспорту та пересування населення безпечним, більш зручним та комфортним;
  • зміцнено технічний стан об’єктів соціальної сфери комунальної власності з урахуванням внутрішньої міграції та наслідків проведення антитерористичної операції в регіоні (вимушеного переміщення осіб);
  • забезпечено державні гарантії, щодо  реалізації громадянами  необхідних потреб;
  •  створено сприятливі умови для покращення життєдіяльності населення села та мешканців Білокуракинської територіальної громади;

-    розширено обсяг та підвищено якість послуг для населення;

Реалізація проекту стосувалась населення  Білокуракинської територіальної громади 13447 особи та району в цілому, населення  села  - 363 особи, внутрішньо переміщені особи.

Бюджет  проекту склав 1828,303 тис. грн.  Реалізацію проекту здійснено за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад – 1823,858 тис.грн та коштів місцевого бюджету – 4,445 тис.грн.

 


 

Проект  «Капітальний ремонт дороги по вул. Історична смт. Білокуракине Луганської області»

Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису

Успішно реалізовано проект:  «Капітальний ремонт дороги по вул. Історична смт. Білокуракине Луганської області». Бюджет проекту становив – 389,846 тис.грн., в тому числі субвенція з державного бюджету – 386,081 тис.грн.   

Під час реалізації проекту було замінено асфальтне покриття дороги площею 936,49 кв. м.

 

Проект «Капітальний ремонт  водозабору в  с. Олександропіль, Білокуракинського району, Луганської області»

Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису

 

     Успішно реалізовано проект:  «Капітальний ремонт  водозабору в  с. Олександропіль, Білокуракинського району, Луганської області». Бюджет проекту становив – 153,771тис.грн., в тому числі субвенція з державного бюджету – 148,723 тис.грн.   

Під час реалізації проекту було залізобетонний колодязь з 2 кілець, виготовлено металеву утеплену плиту перекриття з кронштейном для лебідки,замінено станцію керування насосом, 40 м. труб водозабору, облаштовано огорожу – 53 м.

 


 

Проект «Капітальний ремонт будівлі Комунального закладу «Білокуракинська дитяча школа мистецтв»

Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису

Успішно реалізовано проект:  «Капітальний ремонт будівлі Комунального закладу «Білокуракинська дитяча школа мистецтв». Бюджет проекту становив – 1297,802 тис.грн., в тому числі субвенція з державного бюджету – 1070,241 тис.грн.  

Під час реалізації проекту було здійснено капітальний ремонт дитячої школи мистецтв, а саме: замінено дах, утеплено фасад приміщення, замінено вікна та двері, відремонтовано підлогу. Школа мистецтв набула сучасного естетичного вигляду з урахуванням енергозберігаючих технологій.

 

 

Проект «Придбання снігоприбиральників для обслуговування тротуарів Білокуракинської територіальної громади комунальним  підприємством «Білокуракине-комунсервіс»

Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису

 

     Успішно реалізовано проект:  «Придбання снігоприбиральників для обслуговування тротуарів Білокуракинської територіальної громади комунальним  підприємством «Білокуракине-комунсервіс». Бюджет проекту становив – 196,0 тис.грн., в тому числі субвенція з державного бюджету – 196,0 тис.грн.   

В результаті  реалізації проекту було придбано 4 снігоприбиральники та створено 4 робочі місця на зимовий період.

 


 

Проект «Придбання чотирьох  бензинових генераторів для комунального підприємства «Білокуракине-комунсервіс» Білокуракинської територіальної громади»

Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису

 

     Успішно реалізовано проект:  «Придбання чотирьох  бензинових генераторів для комунального підприємства «Білокуракине-комунсервіс» Білокуракинської територіальної громади». Бюджет проекту становив – 117,496 тис.грн., в тому числі субвенція з державного бюджету – 117,496 тис.грн.   

В результаті  реалізації проекту було придбано 4 бензинових генератори для забезпечення належного рівня безпеки та цивільного захисту громади, сталого функціонування найважливіших адмінустанов у надзвичайних ситуаціях.

 


 

Проект «Придбання спеціальної техніки (ланцюгового універсального екскаватора та травокосарок) для комунального підприємства  "Білокуракие-комунсервіс" Білокуракинської територіальної громади»

Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису

  Успішно реалізовано проект:  «Придбання спеціальної техніки (ланцюгового універсального екскаватора та травокосарок) для комунального підприємства  "Білокуракие-комунсервіс" Білокуракинської територіальної громади». Бюджет проекту становив – 352,5 тис.грн., в тому числі субвенція з державного бюджету – 352,5 тис.грн.   

В результаті  реалізації проекту було придбано ланцюговий універсальний екскаватор та 8 травокосарок для забезпечення утримання території комунальної власності в належному стані, а також виконувати безліч робіт з усунення аварійних ситуацій, виконання будівельних робіт та благоустрою населених пунктів громади, а також надання якісних послуг населенню та підприємствам. Створено 8 сезонних робочих місць комунальним  підприємством «Білокуракине-комунсервіс»

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь