Новини

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

07:53:36 01.10.2021

ЗВІТ про результати роботи Відділу соціального захисту населення Білокуракинської селищної ради станом на 01.09.2021 року

Відповідно до Положення про Відділ соціального захисту населення Білокуракинської селищної ради затвердженого сесією селищної ради  від 05.10.2020р. № 84/2 Відділ виконує наступні функції:

15:47:21 13.09.2021

ЗВІТ про результати роботи відділу соціального захисту населення Білокуракинської селищної ради станом на 01.07.2021 року

05.10.2020 року рішенням вісімдесят четвертої сесії сьомого скликання Білокуракинської селищної ради створено юридичну особу - Відділ соціального захисту населення Білокуракинської селищної ради ( далі - відділ). Цим же рішенням затверджено Положення про відділ.

09:29:11 08.07.2021