Дата: від до Скинути

Сьогодні, 25 листопада 2021 р. працівники відділу Служба у справах дітей Білокуракинської селищної ради взяли участь у семінарі для громадян, які перебувають на обліку місцевого центру зайнятості, та провели інформаційний захід з нагоди Міжнародного дня боротьби за  ліквідацію насильства щодо жінок, яким розпочинається щорічна Міжнародна акція «16 днів проти, насильства», що проходить до 10 грудня і має на меті підвищити поінформованість суспільства, масово мобілізувати людей до змін та висвітлити питання, пов’язані з проблемами подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

14:22 25.11.2021

19 листопада 2021 року працівниками відділу Служба у справах дітей Білокуракинської селищної ради було відвідано багатодітні родини, які перебувають у складних життєвих обставинах

19 листопада 2021 року працівниками відділу Служба у справах дітей Білокуракинської селищної ради спільно з відділом ЦЗ Сватівського РУ ГУ ДСНС  в Луганській області, сектором взаємодії з громадами відділу превенції Сватівського РВП ГУНП в Луганській області та фахівцем із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Білокуракинської селищної територіальної громади на території смт Білокуракине було відвідано багатодітні родини, які перебувають у складних життєвих обставинах, з батьками та дітьми проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо дотримання правил техніки безпеки у жилих приміщеннях під час опалювального періоду, підтримання для дітей безпечних умов проживання та попереджено про правові наслідки неналежного догляду зв дітьми.

15:42 19.11.2021