Яка допомога надається звільненому з полону?

Національне інформаційне бюро (НІБ) приймає інформацію про військовополонених і зниклих безвісти на тимчасово окупованих територіях України. А також – повідомлення про осіб, в тому числі дітей, депортованих або примусово переміщених у зв’язку зі збройною агресією рф проти України. Здійснюється це відповідно до Женевської конвенції від 12 серпня 1949 року та постанови КМУ від 11.03.2022 N257.

09:00 08.12.2023

Шановні колеги! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Представляти громаду, знати проблемні місця і докладати всіх зусиль для їхнього вирішення – почесна і відповідальна місія. Ваші ініціативи, вимоги і пропозиції знаходили підтримку і втілювались у життя. І надалі будьте принциповими у відстоюванні інтересів громад. Саме від вашої діяльності залежить комфортне та безпечне життя наших людей. Висловлюємо подяку всім представникам місцевого самоврядування за повсякденну нелегку працю. Зичимо терпіння, здійснення всіх задумів, невичерпної енергії, мирного неба над містами і селами та найскорішої Перемоги над ворогом!

08:00 07.12.2023