БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Наближуються великі свята - день Святого Миколая , Новий рік , Різдво. Це такі дні, коли для душі кожного прекрасно робити добрі справи. Відділ «Центр надання адміністративних послуг Білокуракинської селищної ради»  радо підтримує гарну традицію ЦНАПів України та приєднується до флешмобу до Дня Святого Миколая!

11:39 13.12.2019

В рамках Всеукраїнського тижня права 11 та 12 грудня 2019 року Центр надання адміністративних послуг  Білокуракинської селищної ради відвідали учні загальноосвітніх шкіл

В рамках Всеукраїнського тижня права 11 та 12 грудня 2019 року Центр надання адміністративних послуг Білокуракинської селищної ради відвідали учні загальноосвітніх шкіл

В рамках Всеукраїнського тижня права 11 та 12 грудня 2019 року Центр надання адміністративних послуг  Білокуракинської селищної ради відвідали учні загальноосвітніх шкіл. Метою екскурсії  є ознайомлення майбутніх суб'єктів звернень з адміністративними послугами які надає Центр.

11:41 12.12.2019

Громади Донецької та Луганської областей у співпраці з міжнародними партнерами поліпшують якість адміністративних послуг

10 грудня в Краматорську під час конференції «На шляху до сервісної держави» десять громад Донецької та Луганської областей представили результати співпраці з Програмою «U-LEAD з Європою». Понад 220 тисяч мешканців цих громад отримуватимуть якісні сервіси у Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), створених та модернізованих за підтримки Програми.

08:24 12.12.2019

10 грудня  День відкритих дверей —привід завітати в гості!

10 грудня День відкритих дверей —привід завітати в гості!

В цей день  працівники  "Білокуракинського бюро правової допомоги" Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги гостинно зустрічали учнів 6 В класу Білокуракинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.  Школярі засвоїли матеріал на тему : "Права дітей", «Кримінальна, адміністративна, цивільна та дисциплінарна відповідальність неповнолітніх», який  надавався у легкий та   доступній  формі у вигляді дитячого фільму з мультиплікаційними  героями. Діти пригощались солодощами, обмінювались думками, жартували. Власні  емоції та враження від зустрічі  дітлахи перенесли на плакат правової допомоги, який залишили  працівникам Бюро на згадку  про себе!

16:17 11.12.2019

3 грудня 2019 року було проведено захід  під гаслом « Ми особливі, але такі як і всі».

3 грудня 2019 року було проведено захід під гаслом « Ми особливі, але такі як і всі».

Щороку в Україні збільшується кількість інвалідів, і ця невтішна тенденція покладає особливі зобов’язання як на владу, так і на суспільство щодо соціального захисту людей з особливими потребами та адаптації їх до нормального життя. Проведення   «Міжнародного дня осіб з інвалідністю » спрямовано на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя .

13:45 04.12.2019