Дата: від до Скинути

3 грудня 2019 року було проведено захід  під гаслом « Ми особливі, але такі як і всі».

3 грудня 2019 року було проведено захід під гаслом « Ми особливі, але такі як і всі».

Щороку в Україні збільшується кількість інвалідів, і ця невтішна тенденція покладає особливі зобов’язання як на владу, так і на суспільство щодо соціального захисту людей з особливими потребами та адаптації їх до нормального життя. Проведення   «Міжнародного дня осіб з інвалідністю » спрямовано на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя .

13:45 04.12.2019

«Вечір при свічках»

До дня людей з особливими можливостями 03.12.2019 р. відділенням денного перебування КУ «Центру надання соціальних послуг» Білокуракинської селищної територіальної громади було організовано захід присвячений дню людей з інвалідністю «Вечір при свічках»

16:18 03.12.2019

Відділ «Центр надання адміністративних послуг Білокуракинської селищної ради» продовжує роботу над покращенням комфортного перебування відвідувачів. Для зручності оплати адміністративного збору у ЦНАПі Білокуракинської селищної ради встановлено платіжний термінал, який дозволяє відвідувачам ЦНАП проводити платежі за допомогою пластикових карток миттєво. Відтепер відвідувачі зможуть здійснити оплату адміністративної послуги банківською карткою не виходячи із ЦНАПу. Крок за кроком будуємо безпечну, сучасну, сервісну громаду орієнтовану на потреби громадян!

14:46 28.11.2019

Прес-анонс Як зробити бібліотеки та будинки культури Білокуракинської ОТГ привабливими для відвідувачів?

29 листопада об 11:00 в  залі засідань Білокуракинської селищної ради (Луганська обл., смт. Білокуракине, пл. Шевченка, буд. 4) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо проблеми не забезпечення закладами культури Білокуракинської ОТГ потреб мешканців в дозвіллі та самоосвіті.

14:53 25.11.2019

Прес-анонс Як залучати позабюджетні кошти до бюджету Білокуракинської ОТГ?

27 листопада об 10:00 в залі засідань Білокуракинської селищної ради (Луганська обл., смт. Білокуракине, пл. Шевченка, буд. 4) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо проблеми відсутності інвестиційно привабливого позиціонування Білокуракинської ОТГ.

09:54 25.11.2019