Дата: від до Скинути

27 серпня 2020 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Білокуракинської селищної ради

27 серпня 2020 року заступником Білокуракинського селищного голови Наталією Вервейко за участю керівників структурних підрозділів Білокуракинської селищної ради, Білокуракинського бюро безоплатної правової допомоги Старобільського МЦ з надання БВПД, Білокуракинського районного центру зайнятості, фахівців із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Білокуракинської СТГ, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Білокуракинської селищної ради. За результатами розгляду підготовлених відділом Служби у справах дітей Білокуракинської селищної ради документів дітей, стосовно яких  розглядалися питання, та обговорення членами комісії були ухвалені відповідні рішення в інтересах дітей. Зокрема, прийнято рішення про  доцільність влаштування 5 дітей, які мають інвалідність та особливі освітні потреби, до закладу на цілодобове перебування; матір підлітка, який перебуває у складних життєвих обставинах, попереджено про правові наслідки ухилення від виконання батьківських обов’язків згідно чинного законодавства; у зв’язку з тим, що пройшло недостатньо часу з моменту настання позитивних змін у родині батьків, позбавлених батьківських прав стосовно 7-ми дітей, та не в повній мірі подолані обставини, що стали підставою позбавлення батьківських прав, вирішено відмовити подружжю у наданні висновку щодо доцільності поновлення у батьківських правах; з метою забезпечення стабілізації психологічного стану малолітньої дитини, який зазнав насильства з боку мачухи та категорично відмовляється проживати у родині батька, рекомендовано його бабусі та дідусеві питання визначення місця проживання онука вирішувати у судовому порядку. Також, затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають на обліку відділу Служба у справах дітей Білокуракинської селищної ради.

15:29 27.08.2020