Дата: від до Скинути

З 25 листопада по 10 грудня 2020 року проходить щорічна акція "16 днів проти насильства".

Фахівцями Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" проходила вулична акція "Разом проти насильства". Особлива увага під час її проведення приділялася питанням домашнього насильства, тому акція була спрямована проти насилля у сім'ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насильства. Була активізована діяльність з метою посилення інформаційно- просвітницької роботи, яка направлена, в першу чергу на збільшення знань про всі форми насильства. Фахівці прагнули донести до людей розуміння того, що насильство є порушенням прав людини. Кожен з нас має сказати "Ні" насильству у власній родині.

09:23 03.12.2020

3 грудня Міжнародний День людей з інвалідністю

Міжнародний день людей з інвалідністю щорічно відзначають 3 грудня з метою захисту прав людей з обмеженими можливостями у всіх сферах суспільного життя, а також для привернення уваги широкої громадськості до проблем осіб з інвалідністю.

09:19 03.12.2020

... історія нас горем вчить, Щоб не забулось незабутнє.

27 листопада в Паньківській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися заходи вшанування до Дня пам’яті жертв Голодомору. Учні 1-4 класів переглянули мультиплікаційний фільм «Голодний дух», дізналися про символ Голодомору – квітку назабудьку, поміркували про значення хліба в житті людини.

16:00 02.12.2020

Згадайте нас - бо ми колись жили. Зроніть сльозу, і хай не згасне свічка!

27 листопада в Шапарській школі було проведено виховний захід присвячений пам'яті жертв Голодомору. Учні переглянули відео, архівні матеріали того часу. Хвилиною мовчання та запаленням свічок згадали закатованих голодом жертв геноциду Українського народу.

15:54 02.12.2020