Дата: від до Скинути

В смт. Білокуракине розпочалися роботи зі створення нового центру соціальних послуг

В смт. Білокуракине розпочались ремонтні роботи у будівлі, в якій будуть надаватись соціальні послуги. Створення центру - другий компонент проекту “СПІЛЬНО. Соціальні послуги для сімей у громаді”, який реалізує Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки Німецького уряду та Німецького державного банку розвитку (KfW). Під час першого етапу команда проекту разом із громадою визначала, які послуги необхідні мешканцям, розробляла програму розвитку соціальних послуг та навчала соціальних працівників.

14:35 12.01.2021

22 грудня 2020 року Білокуракинською селищною радою були проведені земельні торги з продажу прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності.

16:34 22.12.2020