Літературна ранкова зустріч 5-В класу у бібліотеці Білокуракинського ліцею

В цей день 150 років тому народилася геніальна українська поетеса Леся Українка. І саме цій визначній даті було присвячено літературну ранкову зустріч 5-В класу у бібліотеці Білокуракинського ліцею. Класний керівник Пономаренко С.І. розповіла цікаві факти з життя поетеси, бібліотекар Бондаренко О. П. ознайомила з тематичною виставкою "Я була малою горда, щоб не плакать, я сміялась!" Діти прочитали свої улюблені вірші Лесі Українки, знайшли місце народження поетеси на літературній карті України.

15:28 26.02.2021

«Змагаймось за нове життя!»

Учні Тимошинської гімназії, отримали сертифікати за участь у І Міжнародниому (VІІ Всеукраїнському, ХVІІ Всекримському) фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченому Лесі Українці. Номінація "Декламація"

09:04 26.02.2021

24 лютого 2021 року селищний голова Сергій Сірик провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Білокуракинської селищної ради. На порядку денному розглядалися питання про надання 24 дітям, які проживають на території Білокуракинської селищної ради, статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. За результатами обговорення та розгляду документів членами комісії у складі представників структурних підрозділів Білокуракинської селищної ради, Білокуракинського бюро правової допомоги Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Сватівського РВП ГУНП в Луганській області та КУ «Центр надання соціальних послуг» Білокуракинської СТГ були ухвалені рекомендації щодо доцільності прийняття виконкомом селищної ради відповідних рішень  про надання дітям указаних статусів.

08:36 25.02.2021

У рамках декади педмайстерності вчителі Білокуракинської гімназії продемонстрували свій арсенал творчих ідей, методів, технологій на уроках:

08:54 24.02.2021

До Міжнародного Дня рідної мови представники старших класів Білокуракинської гімназії змагалися в інтелектуальній вікторині. Учні весело та корисно провели час, проявили зацікавленість та креативність. Перемогу здобула команда "Україночки" /10 клас/.

08:52 24.02.2021

"Солов'їна, барвiнкова нас усiх єднає мова"

"Солов'їна, барвiнкова нас усiх єднає мова", під таким гаслом відбулося свято Рідної мови. Учні натхненні милозвучністю, красою української мови читали вірші, розповідали гуморески, співали.

08:50 24.02.2021

В смт. Біловодськ 20 лютого 2021 року у приміщенні Біловодської ДЮСШ пройшов відкритий обласний турнір з гирьового спорту, присвячений пам’яті видатного спортсмена – гирьовика І.І. Короленка. В цих змаганнях прийняли участь 9 команд: Новопсковська СТГ, Біловодська СТГ, Нижньодіванська СТГ, Новоайдарська ДЮСШ, Мілове, Білокуракинська СТГ, ГУНП Сєвєродонецьк, Старобільська ДЮСШ та команда Донецької області, всього 90 спортсменів.

15:01 23.02.2021