Дата: від до Скинути

У Просторівській гімназії був проведений відкритий урок на тему: "Культура Китаю"

У Просторівській гімназії вчителем історії Шавернєвою Ю. В. був проведений відкритий урок на тему: "Культура Китаю". Діти були активні, кмітливі, виконували різноманітні завдання, дуже зацікавив учнів "Капелюшок питань", з великим захопленням працювали з картою.

14:37 19.03.2021

Днями відбувся майстер-клас з виготовлення орхідей в горщиках

Днями відбувся майстер-клас з виготовлення орхідей в горщиках. І працювати веселіше, коли мама чи бабуся поряд допомагає. Ось такі перші квіти вийшли. Тепер вони прикрашають гурткову кімнату, розмістившись на нових полицях.

11:19 19.03.2021

Прес-анонс У Білокуракинській громаді вивчають прогнозні зміни в екології  за допомогою стратегічної екологічної оцінки

Прес-анонс У Білокуракинській громаді вивчають прогнозні зміни в екології за допомогою стратегічної екологічної оцінки

Експерти ГО «Громадська ініціатива Луганщини» запрошують мешканців, старост, представників громадських організацій, місцевих депутатів, представників селищної ради Білокуракинської територіальної громади, членів робочої групи з корегування Стратегії розвитку Білокуракинської селищної територіальної громади до 2028 року та робочої групи з організації проведення СЕО проєкту відкоригованої Стратегії розвитку прийняти участь в тренінгах з метою отримання навичок формування стратегічних документів з урахуванням екологічної складової, використання стратегічної екологічної оцінки та визначення стану навколишнього середовища в громаді.

11:00 19.03.2021