Дата: від до Скинути

24 березня 2021 року селищний голова Сергій Сірик вручив цінні подарунки та  грамоти Департаменту ЖКГ Луганської обласної державної адміністрації, за  значний внесок у забезпечення стабільної роботи галузі

24 березня 2021 року селищний голова Сергій Сірик вручив цінні подарунки та грамоти Департаменту ЖКГ Луганської обласної державної адміністрації, за значний внесок у забезпечення стабільної роботи галузі

24 березня 2021 року селищний голова Сергій Сірик вручив цінні подарунки та  грамоти Департаменту житлово-комунального господарства Луганської обласної державної адміністрації, за  значний внесок у забезпечення стабільної роботи галузі та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства працівникам комунального господарства громади : Оселедько Володимиру –водію КП «Білокуракине-комунсервіс», Лукавенку Сергію –слюсарю-ремонтнику Білокуракинської  ВД  РКП «Старобільськвода», Журбі Михайлу – начальнику відділу ЖКГ.

11:45 25.03.2021

Учні 6, 9, 10, 11 класів Просторівської гімназії взяли участь у VІІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді "На Урок"

Учні 6, 9, 10, 11 класів Просторівської гімназії разом з учителем Майбородою Ю.М. взяли участь у VІІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді "На Урок" з української мови та літератури і Всеукраїнському конкурсі "150 імен Лесі Українки" від проекту "На Урок", отримали Дипломи І та ІІ ступеня і Сертифікати про участь.

11:38 24.03.2021

До Всесвітнього дня води в Паньківській гімназії був проведений захід «Вода – знайома незнайомка»

Щорічно 22 березня відзначається Всесвітній день води, проведення якого започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водним фактором у світі. До цього дня в Паньківській гімназії був проведений захід «Вода – знайома незнайомка». Захід спрямований на поглиблення знань учнів про водні ресурси нашої планети та розширення уявлень про значення води в житті людини.

11:51 23.03.2021