Учні 11-х класів Білокуракинського ліцею долучилися  до акції "Дерево життя "

Учні 11-х класів Білокуракинського ліцею долучилися до акції "Дерево життя "

Третя субота квітня - Всеукраїнський день Довкілля. Учні 11-х класів Білокуракинського ліцею долучилися до акції "Дерево життя ". На території ліцею були посаджені каштани, яблуні та груші. Цим самим зробимо шкільне подвір'я квітучим, зеленим та неповторним. Бережімо Землю!

14:53 23.04.2021

Юні художниці 11 класу подарували рідній Нещеретівській гімназії власноруч створені мурали

Юні художниці 11 класу Васильченко Анна, Хрипун Дар’я,Журба Тетяна та Тітова Валерія подарували рідній Нещеретівській гімназії власноруч створені мурали. Колектив закладу щиро вдячний талановитим учням!

14:47 23.04.2021

У святкові великодні дні всі ми із захопленням занурюємося в традиційні турботи

У святкові великодні дні всі ми із захопленням занурюємося в традиційні турботи. Ці турботи приємні та по-справжньому наповнені теплом и добротою. Саме такий теплий та натхненний майстер-клас виготовлення кавових великодніх кроликів провела Попова Тетяна Василівна для педагогів Білокуракинського ліцею в рамках вже традиційних "корисних серед".

14:37 23.04.2021

З 12 по 16 квітня в КЗДО "Берізка" пройшов Тиждень безпеки

З 12 по 16 квітня в КЗДО "Берізка" пройшов Тиждень безпеки. Серед актуальних завдань, які вирішує сьогодні дошкільний заклад, чільне місце належить проблемам виховання у дошкільників основ безпеки життєдіяльності. В садочку щоденно проводились спостереження, бесіди, заняття, дидактичні ігри, досліди, обговорення ситуацій, сюжетно-рольові ігри. Вихователі підготували рекомендації, поради батькам, проводили різні види просвітницької роботи з питань БЖД.

14:33 23.04.2021

Голова громади привітав старосту с. Лизине з ювілеєм

Наші журналісти разом з Білокуракинським селищним головою Сергієм Сіриком та секретарем селищної ради Оленою Крамарєвою привітали з 50-річним ювілеєєм старосту села Лизине   Ірину Володимирівну Коваленко.

13:57 22.04.2021