Дата: від до Скинути

12 квітня, в Білокуракинському ліцеї розпочався тиждень фізики та астрономії, присвячений 60 річниці польоту Ю.О.Гагаріна у космос. День розпочався зі святкової радіолінійки, в ході якої всі занурилися у ті знаменні події 1961 року, коли перша людина у світі подолала Земне тяжіння і полинула до зірок. Далі завдання на весь тиждень розподілили за паралелями. Учні 10-Б класу дослідили комфортність перебування в різних кімнатах ліцею-визначали вологість повітря. Майстерність учнів ліцею у виготовленні моделей у рамках STEM-технологій можна побачити на виставці робіт

14:29 13.04.2021

Днями на фасаді комунального закладу "Білокуракинський Будинок культури імені Т.Г.Шеченка" було встановлено вуличні настінні світильники. Такою різнокольоровою красою жителі та гості громади зможуть насолоджуватися щовечора. Бажаємо усім гарних вечірніх прогулянок улюбленим селищем Білокуракине!

11:27 12.04.2021

Команда Білокуракинської громади СК «Спарта» взяла участь у змаганнях з гирьового спорту серед юнаків та дівчат і здобули призові місця

3 квітня в смт. Новопсков відбулися змагання Луганської області з гирьового спорту серед юнаків та дівчат (двоборство). У цих змаганнях взяли участь дев’ять команд з різних куточків області: Нижньодуванська ДЮСШ, Старобільська ДЮСШ, Новопсковська ДЮСШ, команда «Стожари» Сватівської ОТГ, СК «Адамант», команди Лісогорівської ЗЗСО, ЛДУВС та с.Рибянцеве. Учасниками змагань були спортсмени СК «Спарта» Білокуракинської ОТГ, всього 81 спортсмен. Під час напруженої боротьби спортсмени СК «Спарта» показали непогані результати і посіли призові місця:

16:23 08.04.2021

Навесні тривають заходи з озеленення, прибирання та благоустрою

Вже традиційно в Паньківській гімназії проводиться весняна екологічна толока. Так і цього року, 2 квітня учнівський та педагогічний колективи вийшли прибирати територію школи. Учні початкових класів визбирали гілочки на шкільному подвір’ї, а старшокласники прибрали листя, яке залишилося з осені. Попереду ще багато задумів щодо того, щоб рідна школа стала красивішою. Такі громадські заходи спрямовані на поліпшення екологічного, санітарного та естетичного стану освітнього закладу. Проведення таких акцій має активізувати суспільство у справі охорони і відновлення довкілля.

16:20 08.04.2021