День Європи в бібліотеці.

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Це свято нам вкотре нагадує, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. На урок-гру «Знайомство з Європою» до дитячої бібліотеки завітали учні 3-Б класу (кл.кер. Попова Т.В.). Присутні здійснили подорож по країнах Європейського Союзу, ознайомились з видатними пам'ятками культури, а також взяли участь у грі «Про Європу в лабіринтах», відгадали «Фінворд», відгадували країни за описом та інше. Але родзинкою уроку стало те, що за кожну правильну відповідь дітям нараховувались «єврики». Дітлахи святкували, веселилися, грали та фотографувалися.

15:18 18.05.2021

Сьогодні четверокласники Нещеретівської гімназії завітали в "Кенгуру" на заняття-подорож до Дня Європи в Україні

Діти готували італійську піцу, вчилися танцювати грецький танок сіртакі, будували паризьку Ейфелеву вежу, зображали Біг-Бен та Тауерський міст. Також створили порадник для туристів, які бажають відвідати Україну.

15:14 18.05.2021

Вишивка – завжди модно та стильно!

Щорічно у третій четвер травня українці відзначають одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розвитку української культури – День Вишиванки. За традицією в цей день всі охочі одягають найвідоміший елемент українського костюму – вишиванку.   З метою збереження споконвічних народних традицій, українських цінностей та їх популяризації серед молоді Білокуракинський будинок культури ім. Т. Г. Шевченка разом з Відділом культури та туризму Білокуракинської селищної ради пропонують взяти участь у челенджі «Моя вишивана Білокуракинщина». Для участі у челенджі 20 травня вдягни вишиванку та зроби фото. Помісти світлину за хештегом #Моя_Вишивана_Білокуракинщина2021 та зроби опис: ім’я, прізвище або назва установи.

13:50 18.05.2021

Про проведення чергового засідання опікунської ради Білокуракинської селищної ради

17 травня 2021 року в приміщенні Білокуракинської селищної ради під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Наталії Вервейко проведено засідання опікунської ради.

09:00 18.05.2021

Вихованці гуртка «Юні користувачі персональних комп’ютерів» Будинку дитячої та юнацької творчост взяли участь у міжнародному конкурсі "Година коду" від Майнкрафт

Вихованці гуртка «Юні користувачі персональних комп’ютерів» Будинку дитячої та юнацької творчості Білокуракинської селищної ради взяли участь у міжнародному конкурсі "Година коду" від Майнкрафт. Дітям запропонували виконати завдання з програмним кодом у віртуальному світі Майнкрафт. Гуртківці з задоволенням виконували всі запропоновані завдання показуючі свої високі знання у програмуванні. Після оголошення організаторами результатів конкурсу дев’ять вихованців отримали англомовні Сертифікати переможців міжнародного конкурсу у номінаціях Minecraft: Подорож героя та Minecraft: Підводна подорож. Педагог - Сергій Григоренко

15:40 14.05.2021