Білокуракинська селищна військова адміністрація
Сватівського району Луганської області

Понад 7,6 млн гривень матеріальної допомоги надано Сєвєродонецькою громадою 425 військовим та членам їхніх сімей у 2024 році

Дата: 09.07.2024 11:45

Фото без опису

У І півріччі 3,080 млн гривень виплачено 154 мобілізованим та особам, які добровільно пішли служити до лав ЗСУ.

183 учасникам бойових дій у період запровадження воєнного стану в Україні нараховано 2,745 млн грн.

48 військовим, які під час проходження служби під час воєнного стану зазнали поранень і продовжують військову службу, спрямовано 1,2 млн грн.

13 осіб, які під час військової служби отримали поранення і яким встановлено інвалідність, загалом отримали 325 тисяч грн.

Одній особі з інвалідністю, яка під час проходження військової служби у період запровадження воєнного стану через поранення втратила кінцівки, виплачено 30 тисяч грн.

16 родинам загиблих Захисників надано 240 тисяч грн.

Щомісячну допомогу 10 дітям загиблих Захисників у розмірі 1 тисяча грн на місяць на дитину до досягнення 18 років спрямовано у сумі 32 тисяч грн.

📲068 524 9584, 095 035 0810, 050 425 2521.