Білокуракинська селищна військова адміністрація
Сватівського району Луганської області

Існує думка, що посттравматичний стресовий розлад виникає тільки у військових. Насправді це не так

Дата: 08.07.2024 10:03

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

ПТСР може з’явитись незалежно від віку або статі. Від нього можуть страждати як дорослі, так і діти. Щоб подібних міфів існувало менше, червень оголосили місяцем обізнаності про посттравматичний стресовий розлад. Сьогодні ми хочемо ще раз звернути увагу на цю тему і поговорити про ПТСР.

Для українців ця тема вкрай актуальна. Травмувальний досвід, якого ми зазнаємо, перебуваючи в умовах війни, може стати причиною розвитку ПТСР. Особливу увагу тут потрібно звертати на дітей, адже їм важче зрозуміти, що з ними відбувається, і часто вони просто не можуть висловити свої емоції та переживання.

❓ Як батькам розпізнати, що дитина пережила травматичний досвід, і як допомогти їй впоратися? Про це Факти ICTV розповіла психологиня нашого фонду Тетяна Обоянська. Статтю читайте тут 👉 bit.ly/3VNrhrA