Білокуракинська селищна військова адміністрація
Сватівського району Луганської області

Дата: 07.07.2024 15:01

Фото без опису

Купальська ніч вважається містичною та сповненою чудес. У це особливе свято можливо все🎩🪄.

🌳За традицією в цей день прикрашали Марену стрічками та квітами, 💮🏵️🌸плели віночки з різнотрав’я та пускали на воду, 🔥розпалювали купальське багаття.

Ми маємо пам'ятати свої традиції, тому сьогодні Білокуракинська селищна військова адміністрація оголошує онлайн-флешмоб "Якось в ніч на Івана" до Дня Івана Купала і закликає всіх бажаючих взяти участь.

☝️Як взяти участь?

1.Знайти або зробити фото📸

2. Знайти або зробити фрагмент відео 🎥

3.🕊️ Надішліть нам на пошту rbk_shevchenka@ukr.net чи в повідомлення на ФБ. Опублікуйте його на своїй сторінці з хештегом #Якось_в_ніч_на_Івана та згадайте (тегніть) в своїй публікації Білокуракинську селищну військову адміністрацію, щоб ми побачили вашу публікацію.

Фото, відео надсилайте/публікуйте з 06.07. - 28.07.2024.

28.07.2024 - підведемо підсумки флешмобу та визначемо публікацію з найбільшою кількістю вподобайок...🤔🥳🎉

🍀Свято Івана Купала в Білокуракинській громаді завжди вдавалося на славу✨🎆. 🫂🌿🌸💮Підтримаймо одне одного, навіть на відстані💙💛, бо саме ми можемо зберегти свої традиції...