Білокуракинська селищна військова адміністрація
Сватівського району Луганської області

21 листопада Україна відзначатиме 10 річницю Революції Гідності та 19 річницю Помаранчевої революції. Українці зробили свій європейський та цивілізаційний вибір тоді і продовжують його захищати і зі зброєю в руках сьогодні

Дата: 20.11.2023 12:58

Фото без опису

Свій перший контрнаступ українці розпочали 10 років тому - зупинивши гібридну (за посередництвом авторитарної проросійської влади в Україні) агресію кремля, націлену проти наших цінностей, прав і свобод, проти демократизації країни, на знищення нашої державної незалежності.

10 років тому ми зафіксували історію нашої першої перемоги у цій війні - Революції Гідності. Сила і масовість громадянського спротиву, самопожертва Героїв Небесної Сотні, не залишила тоді проросійській диктатурі шансу в Україні.

10 років тому ми сформулювали нашу національну ідею - Гідність і Свобода України. Ця ідея викристалізувалася суспільством на Майдані. Цінності, що вивели на вулиці громадян 10 років тому і які ми відстоюємо у сьогоднішній повномасштабній війні з путінською росією.