Білокуракинська селищна військова адміністрація
Сватівського району Луганської області

На кампанію дитячого оздоровлення «Літо-23» громадами Луганщини витрачено 14,3 млн грн

Дата: 06.09.2023 09:00

Фото без опису

Заступник голови облдержадміністрації Катерина Безгинська провела засідання обласного оперативного штабу з координації і проведення оздоровчої компанії.

За словами директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Елеонори Поліщук, робота щодо обліку дітей здійснювалась виключно у територіальних громадах області.

З 3346 дітей, облікованих у громадах, послуги із оздоровлення та відпочинку отримали 3310. Зокрема, оздоровлено було 447 малюків,  2697 – відпочили в Україні та закордоном.

В цілому на проведення оздоровчої кампанії «Літо-23» з місцевих бюджетів було витрачено 14,3 млн грн.

Відповідну роботу проведено й обласними закладами, в яких перебувають діти.

Для 55 вихованців Луганського обласного центру реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» було організовано терапевтичні групи.

Вихованці Луганського обласного будинку дитини № 2 провелиліто на березі Адріатичного моря у Словенії в оздоровчому таборі «Debeli tricks».

На запрошенням Спілки литовських стрільців 10 курсантів Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою побували у молодіжному літньому таборі Жальгіріс-2023 (м. Паюріс, Литва).

На відпочинок до Австрії, (м. Санкт Георген та м. Когль) у червні та липні було направлено 55 вихованців Сєвєродонецької обласної санаторної школи.

Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації направлено 63 дитини до санаторію «Прикарпатський» (м. Яремче, Івано-Франківська область).

У Польщі відпочили 88 дітей з різних територіальних громад області.

Направлення дітей до МДЦ «Артек» буде здійснюватися до кінця поточного року, остання група заїде у грудні 2023 року.