Сьогодні Сергій Сірик провів робочу нараду з провідними аграріями нашої громади , представниками поліції ,ДСНС, БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ райавтодор та ТОВ «АТП»

Дата: 28.02.2022 15:06

Сьогодні Сергій Сірик провів робочу нараду з провідними аграріями нашої громади , представниками поліції, ДСНС, БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ райавтодор та ТОВ «АТП». Обговорювалась ситуації щодо забезпечення хлібом населення. На даний час питання з мукою вирішене. Сьогодні почав роботу мукомольний цех СТОВ «Вікторія» Лавренка О.Г.. Хлібом нашу громаду буде забезпечувати декілька постачальників. Сьогодні почала працювати пекарня на території с.Просторе Васильєва М.В. перша партія продукції вже продана.Також допомагає забезпечувати хлібом нашу території пекарня Лозно-Олександрівської СТГ Тихонової Л.В. Що стосується зерна - жоден з наших фермерів, до кого ми звернулися не відмовив у постачанні!Зерно надається БЕЗКОШТОВНО!Дякуємо всім хто відгукнувся, не залишився байдужим та підтримав нашу громаду у такий не легкий час! Звертаємося до жителів нашої громади! Не вірте фейкам! Всю перевірену інформацію ми публікуємо на офіційному сайті громади та в ФБ. На даний час ситуація на території громади спокійна та під контролем!Працівники поліції та ДСНС працюють в штатному режимі. Давайте будемо зберігати спокій, не піддаватися паніці, з повагою та розумінням ставитися один до одного. Наша сила в єдності! Всім миру!