Про проведення засідання «Круглого столу» на тему: «Впровадження затверджених у громаді програм розвитку соціальних послуг»

Дата: 18.01.2022 15:26

Про проведення засідання «Круглого столу»

17 січня  поточного року  на базі мультимедійної кімнати Відділу соціального захисту населення селищної ради  в межах проєкту «Програми ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)  та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH відбулося засідання  «Круглого столу»  на тему: «Впровадження затверджених у Білокуракинській селищній територіальній громаді програм розвитку соціальних послуг». У його проведенні взяли участь голова громадської організації «Святителя Луки» Альона Старченко, директор  та завідувачки відділень КУ «ЦНСП» Білокуракинської СТГ, спеціалісти Відділу соціального захисту населення селищної ради, старости Білокуракинської СТГ.

Під час проведення заходу присутні були ознайомлені  зі змінами у законодавстві щодо надання соціальних послуг,  переліком послуг, які надаються відділеннями комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Білокуракинської селищної територіальної громади. Фахівець з фізичної реабілітації презентувала новий ефективний немедикаментозний вид оздоровчо-профілактичної терапії шляхом облаштування галокомплексу (соляної кімнати) на базі комунальної установи, з метою зміцнення імунітету та підвищення стійкості організму до несприятливого впливу оточуючого середовища жителів громади.

Начальник Відділу соціального захисту населення Білокуракинської селищної ради відзвітувала про результати роботи відділу та надала роз’яснення щодо організації соціального захисту населення громади з питань сім’ї та дітей, запобігання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми, організації надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати.

Старости отримали матеріали для оновлення інформаційних стендів з питань соціального захисту населення.

Відділ соціального захисту населення Білокуракинської селищної ради