12 січня в залі засідань Білокуракинської селищної ради відбулась зустріч підприємців громади, представників влади – селищного голови Сірика С.І. та фахівців громади

Дата: 12.01.2022 15:21

Фото без опису12 січня в залі засідань Білокуракинської селищної ради відбулась зустріч підприємців громади, представників влади – селищного голови Сірика С.І. та фахівців  громади,  начальниці Білокуракинського відділення Сватівської ОДПІ Головного управління ДФС у Луганській області Шулаєвої В.І. та фахівців відділення, Керівника КП «Білокуракинекомунсервіс» - Лунякіна М.О. та завідувачки Білокуракинського бюро правової допомоги Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Коряк І.М. В ході зустрічі в форматі діалогу було детально обговорено нововведення, що стосуються діяльності фізичних осіб підприємців. Податківці звернули увагу, та надали детальні роз’яснення щодо введення в дію з 01.01.2022року Закону України № 265/95-ВР “Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування і послуг”. Також підприємцям було надано роз’яснення фахівцем  громади та завідувачкою Білокуракинського бюро правової допомоги щодо статусу смт. Білокуракине у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи. Також обговорювались питання взаємодії з комунальним підприємством  «Білокуракинекомунсервіс», щодо укладання угод на обслуговування та вивезення сміття.