Про проведення засідання «Круглого столу» з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю»

Дата: 02.12.2021 09:23

Про проведення засідання «Круглого столу»

з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю»

30 листопада поточного року  під головуванням заступника голови   Білокуракинської селищної ради з питань діяльності виконавчих органів Наталії Вервейко  на базі мультимедійної кімнати відділу соціального захисту населення селищної ради відбулося засідання  «Круглого столу» соціальних партнерів з нагоди міжнародного дня людей з інвалідністю. У його проведенні взяли участь директор КУ ЦНСП Білокуракинської СТГ Анатолій Карпенко, завідувач відділення комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Ірина Петриченко, голова громадської організації «Святителя Луки» Олена Старченко, заступник директора Білокуракинського центру зайнятості Валентина Васильченко, представник підприємства ПРАТ «Агротон» Ольга Серебрянська, начальник відділу соціального захисту населення селищної ради Тетяна Ладна.

Під час проведення заходу присутні проінформували про соціальні послуги та соціальну підтримку людей з інвалідністю які надаються людям зазначеної категорії кожною з представлених установ. Також були проаналізовані питання, щодо зміцнення соціального партнерства у справі вирішення як проблем зайнятості громадян відповідної категорій, індивідуального підходу у формуванні мотивації до праці, так і наданні якісних адресних послуг направлених на соціальний захист гарантований державою.  Акцентовано увагу підприємств на проблеми, з якими стикаються люди з інвалідністю. А це - брак підходящої роботи після закінчення навчальних закладів та непривабливий рівень пропонованої заробітної плати. Розглянуті питання посилення профорієнтаційної роботи направленої на потреби ринку праці нашої території,  а також  напрацьовані координаційні дії соціальних партнерів в період карантинних заходів.

Відділ соціального захисту населення Білокуракинської селищної ради