Луганська область, Сватівський район

Дата: 25.11.2021 14:22

Сьогодні, 25 листопада 2021 р. працівники відділу Служба у справах дітей Білокуракинської селищної ради взяли участь у семінарі для громадян, які перебувають на обліку місцевого центру зайнятості, та провели інформаційний захід з нагоди Міжнародного дня боротьби за  ліквідацію насильства щодо жінок, яким розпочинається щорічна Міжнародна акція «16 днів проти, насильства», що проходить до 10 грудня і має на меті підвищити поінформованість суспільства, масово мобілізувати людей до змін та висвітлити питання, пов’язані з проблемами подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Відділ Служба у справах дітей Білокуракинської селищної ради