Луганська область, Сватівський район

Початок процедури громадського обговорення кандидатури старости в Олексіївському старостинському окрузі

Дата: 18.11.2021 15:38

Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення

кандидатури старости  Олексіївського старостинського округу

Носулі Віктора Максимовича

Білокуракинська селищна  рада Луганської області буде проводити громадське обговорення кандидатури старости Олексіївського  старостинського округу.

Білокуракинський селищний голова вносить на розгляд жителів сіл Олексіївка та Заїківка на посаду старости Олексіївського старостинського округу кандидатуру Носулі Віктора Максимовича.

Розпорядження від 18.112021. №301 «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости».

Громадське обговорення відбудеться:

8 грудня 2021 року  в с .Олексіївка за адресою:

• вул. Степова (магазин № 53) о 9.00
  • вул. Шкільна ,17 (сільський будинок культури) о 10.00
  • вул.Шевченка ,46 ( адміністративне приміщення сільської ради) об 11.00.

в с.Заїківка за адресою : вул. Шкільна ,59 (сільський будинок культури) о 12.00 .

Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на громадське обговорення кандидатури старости (06462) 2-19-23.

Уповноважена особа-  Крамарєва Олена Володимирівна.

Жителям Олексіївського старостинського округу для реєстрації та участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України.

Інформація про результати громадського обговорення не пізніше 10 робочих днів оприлюднюється в місцевій газеті «Життя Білокуракинщини », на веб-сторінці селищної ради, в соціальній мережі «Фейсбук», розміщується на інформаційних стендах населених пунктів, в яких проводиться обговорення.

Підписні листи оформляються членами виконавчого апарату ради чи уповноваженою особою на будь якому етапі громадського обговорення шляхом заповнення громадянами – жителями старостинського округу відомостей, зазначених у них, з обов’язковим підписанням колонки про надання згоди на обробку персональних даних. Волевиявлення особи щодо підтримки кандидата на посаду старости засвідчується її особистим підписом.

Розпорядження селищного голови Про проведення громадського обговорення кандидатури старости