Про проведення чергового засідання опікунської ради Білокуракинської селищної ради

Дата: 18.11.2021 13:07

Про проведення чергового засідання

опікунської ради Білокуракинської селищної ради

18  листопада 2021 року в приміщенні Білокуракинської селищної ради під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Наталії Вервейко проведено засідання опікунської ради.

На порядку денному розглядалося питання про  надання до суду подання про  призначення  опікуна  над повнолітньою особою, яка за станом здоров’я потребує стороннього догляду та має втрачену здатність до самообслуговування

За результатами обговорення та розгляду документів членами опікунської ради у складі представників структурних підрозділів селищної ради, Білокуракинського бюро правової допомоги Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було прийняте  відповідне рішення про надання до суду зазначеного подання.

Відділ соціального захисту населення Білокуракинської селищної ради