Луганська область, Сватівський район

Увага! Розпочався конкурс на створення гімну освітян Білокуракинської селищної ради, який також стане музичною візитівкою серпневої конференції 2021 року

Дата: 22.07.2021 13:29

Вимоги до тексту та музики гімну територіальної громади:

1. Текст гімну має бути написаний українською мовою. Стиль і лексика тексту мають відповідати загальновизнаним етично-моральним нормам. Допускається використання місцевих діалектизмів.
  2. Запропонований текст повинен мати високий поетичний рівень, містити ознаки ліричного твору (ритм, рима, благозвучність).
  3. Текст гімну має бути покладений на музику.
  4. Учасники мають подати музику (фонограму) гімну або готовий музичний твір у форматі аудіофайла в електронному вигляді або на електронному носії (СD-R диск, флеш-карта тощо).
  5. Текст і музика гімну освіти громади повинні відображати історичну і культурну спадщину, звичаї і традиції Білокуракинщини, прагнення його мешканців жити в незалежній українській державі.
  6. Текст і музика гімну мають бути авторськими та не містити плагіату.

Вимоги до комплекту конкурсних робіт

• Підпис (ПІБ автора, адреса проживання, номер телефону)
  • Текст гімну
  • Мелодія гімну (нотний запис)
  • Аудіофайл виконання гімну з музичним супроводом.

Порядок подачі конкурсних робіт

Конкурсні роботи подаються або надсилаються поштою до відділу освіти Білокуракинської селищної ради: 92200, Луганська область,  смт. Білокуракине, вул. Історична, 59.

Конкурсні роботи, що подаються в електронному вигляді, надсилаються на електронну пошту: osvita07072017@ukr.net з поміткою «Текст і музика гімну освітян Білокуракинщини».

Роботи приймаються до 20 серпня 2021 року.

Переможець у конкурсі на кращий текст і музику гімну освіти громади одержить винагороду.

Додаткова інформація за телефоном: 0957903023, Степаненко Ілля.