Про проведення засідання комісії

Дата: 16.07.2021 13:25

Про проведення засідання комісії

з  питань формування  пропозицій стосовно потреби

щодо спрямування субвенції з державного бюджету

та інших форм виховання, наближених до сімейних,

підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа Білокуракинської селищної ради

14 липня поточного року під головуванням   Білокуракинського селищного  голови Сергія Сірика відбулося засідання комісії  з  питань формування  пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа по Білокуракинській селищній територіальній громаді. По порядку денному були розглянуті наступні питання:

• ознайомлення комісії  з порядком та умовами надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно - ремонтні роботи,  придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків  для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджених постановою  Кабінету Міністрів України від 26.05.2021 року № 615– (далі – Порядок та умови).;
  • розгляд інформації  щодо переліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа відповідно до черговості взяття на квартирний облік, що мають право на отримання  грошової компенсації;
  • формування  пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенцій з урахуванням пунктів 13, 14 Порядку та умов та листа Міністерства соціальної політики України №12009/0/2-21/57 від 07.07.2021 року  «Про надання роз’яснення».

За результатами обговорення та розгляду документів членами комісії у складі представників структурних підрозділів Білокуракинської селищної ради, її виконавчих органів були затверджені загальні списки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа відповідно до черговості взяття на квартирний облік, що мають право на отримання  грошової компенсації у кількості 17 осіб (з них віком до 23 років – 11 осіб; віком від 23 до 35 років – 6 осіб; старші  35 років – 0 осіб) та   прийняте рішення про затвердження орієнтовної потреби в коштах на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа  у розмірі 6480320,4 грн. (шість мільйонів чотириста вісімдесят тисяч триста двадцять грн. 40 коп.)

Відділ соціального захисту населення Білокуракинської селищної ради