15 травня завершилися змагання в четвертій лізі Чемпіонату Луганської області з футзалу сезону 2020/2021, в яких приймала участь команда Білокуракинської селищної територіальної громади

Дата: 20.05.2021 16:54

Фото без опису  15 травня завершилися  змагання в четвертій лізі Чемпіонату Луганської області з футзалу сезону 2020/2021,  в яких приймала  участь команда Білокуракинської селищної територіальної громади. Наша команда пройшла відбірковий турнір та потрапила до ІV ліги за результатами відбору (Всього 7 ліг, 52 команди).

Інтрига за  медалі тривала  до останнього матчу. Переможцями в ІV лізі стала команда «Марк»  з Попасної, срібні медалі завоювали наші гравці. Третє місце посіла команда «Щит-2» з Сєвєродонецька.

До речі, наш гравець – Олексій Баган, став кращім бомбардиром ліги забивши 19 голів.

Нашу команду представляли: Курочка Віталій(тренер та капітан команди), Кравцов Сергій(воротар), Вялий Богдан(воротар), Вергуленко Максим, Кіященко Микола, Писаренко Андрій, Баган Олексій,  Силкін Олександр, Кривуля Олексій, Іщенко Євген, Чемерук Віталій, Кутовий Данило, Коломієць Владислав, Ромашенко Максим, Світличний Євген,  Шестак Олександр.

Спеціаліст з питань молоді та спорту

Білокуракинської селищної ради

Олександр Шестак