Луганська область, Сватівський район

Шановні мешканці громади!

Дата: 18.05.2021 13:02

Білокуракинська селищна рада запрошує вас прийняти участь у висаджені саджанців сосни на території селища Білокуракине (в районі питомнику лісництва по вул.Магістральна). Акція озеленення відбудеться спільними зусиллями Білокуракинської селищної ради, ГО «В єдності-майбутнє України» та представників з Західної України 22 травня 2021 року о 09 год 00 хв. Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до акції озеленення.

З повагою, адміністрація

Білокуракинської селищної ради.