Нещодавно відбулась свічкова хода в с Цілуйкове

Дата: 11.05.2021 09:57

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом із нею і Дня Перемоги.

Цей день назавжди залишиться для нас затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги.Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті вогненні літа і яким найважче сьогодні.Слізьми наповнюються очі при згадці страшних лихоліть війни, хоч минуло з того часу багато зим і весен. Ми приходимо до обелісків, де викарбувані імена героїв, що своїми грудьми зупинили фашистів.

Пам'ять...

Ми повинні пам'ятати і через століття тих, хто поліг кістьми за цей травневий день, за Перемогу. А повинні ми пам'ятати тих 184 наших односельчан, які віддали своє життя за те, щоб жили ми з вами, щоби мали світ їхні діти та онуки, щоб не гриміли більше над нашою Батьківщиною постріли та вибухи снарядів. В Цілуйковому пройшла свічкова хода до Дня пам'яті та примирення під назвою "Ви в пам'яті нашій навічно'.

Свічку пам'яті запалили діти, онуки та правнуки тих, наших односельчан, які віддали своє життя, за мирне небо над нашими головами. Щірі слова подяки їм промовив староста села Застава О.В, місцеві депутати Крамарєва О.В та Кодінець В.М. Багато цікавого про страшні дні війни, про своїх односельців, які загинули в роки війни дізналися присутні від ведучої вечора Дяченко В.О.

Вічна слава нашим Героям, наша їм шана та велика подяка.