Луганська область, Сватівський район

Оголошення про проведення конкурсу на посади директорів Павлівської та Дем'янівської гімназій Білокуракинської селищної ради Луганської області

Дата: 20.04.2021 13:12

Відділ освіти Білокуракинської селищної ради оголошує конкурс на посади директорів Павлівської та Дем'янівської гімназій Білокуракинської селищної ради Луганської області.

Найменування закладу:
- Павлівська гімназія Білокуракинської селищної ради Луганської області.
- Дем'янівська гімназія Білокуракинської селищної ради Луганської області.

Місцезнаходження закладу:
- 92222, Сватівський район, с. Павлівка, пл. Центральна, буд. 3.
- 92240, Сватівський район, с. Дем’янівка, вул. Молодіжна, 2а.

Найменування посади: директор.
Кваліфікаційні вимоги до керівника:
Посаду директора закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
Вичерпний перелік, кінцевий строк і місце подання документів для участі в конкурсі: Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до відділу освіти Білокуракинської селищної ради за адресою: смт Білокуракине, вул. Історична, 57/1,  Сватівського району Луганської області.
Відповідно до чинного законодавства на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, подаються такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);

- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.
Кінцевий термін подання документів: 19.05.2021 року.
Контактна особа – Плотницька Олена Вікторівна, головний спеціаліст відділу освіти Білокуракинської селищної ради, телефон (06462) 2-10-73.