Думаюча, креативна молодь - окраса ліцею!

Дата: 20.04.2021 14:52

Дедалі частіше, блукаючи освітніми стежинами інтернет-простору, можна зустріти слова "лепбук", "лепбукінг". Зацікавилися цим і педагоги Білокуракинського ліцею разом з 9-класниками. Коли 2 тижні тому розпочинали роботу над цим проектом, на той час не думали, що то буде так захопливо. Це той випадок, коли сам процес роботи стає цікавішим навіть за результат! Хоча результати говорять самі за себе - діти створили сучасні дидактичні засоби компетентісного розвитку! Лепбук - нова форма організації розвитку пізнавальної активності учнів і розвитку їхньої самостійності, новий спосіб організації навчальної діяльності. В процесі роботи ліцеїсти опрацьовували матеріал, вчилися аналізувати, критично мислити, оцінювати, виділяти головне, робити висновки й презентувати власні досягнення.