Луганська область, Сватівський район

в КЗДО «Сонечко» відбувся методичний захід для педагогів "Інтерактивне кафе "Дошкільник"",

Дата: 06.04.2021 16:41

В рамках методичного тижня «Від перших сходинок до вершини досконалості» в КЗДО «Сонечко» відбувся методичний захід для педагогів "Інтерактивне кафе «Дошкільник», на якому майстри педагогічної кухні : Лубенець О.М., Нелєпіна Л.М., Візьма Т.М. та Токар І.Д. ознайомили колег з тонкощами своєї роботи, представили свою «фірмову страву», виготовили за своїм рецептом «Коктейль молодості педагога», назвали складники своєї професійної та особистісної зрілості, дали поради щодо професіонального зростання вихователя. Від цієї зустрічі всі педагоги отримали масу цікавої інформації та позитивний заряд енергії.