StartBusinessChallenge

Дата: 31.03.2021 13:14

#StartBusinessChallenge (https://sbc.regulation.gov.ua) - державний онлайн-сервіс, який безкоштовно надає покрокові інструкції з відкриття власної справи (які дозвільні документи необхідно мати, як і де їх отримати, які вимоги висуває держава до бізнесу, тощо).

Понад 30% рішень для відкриття бізнесу залежить від місцевої влади, яка встановлює місцеві процедури для бізнесу. Для того, щоб користувачі #StartBusinessChallenge мали повну інформацію з місцевою прив'язкою, було запущено локалізацію покрокових інструкцій.

Локалізація передбачає адаптацію покрокових інструкцій під конкретне місто. У співпраці з органами місцевого самоврядування #StartBusinessChallenge доповнюється даними про місцеві процедури, вимоги та платежі, а також конкретними адресами та контактами установ, де можна пройти ту чи іншу процедуру.

Співпраця є безкоштовною. Експерти Офісу ефективного регулювання надають доступ працівникам органів місцевого самоврядування до особистого кабінету, консультують щодо роботи в кабінеті, перевіряють заповнену інформацію.

Для того, аби підключити місто, або ж дізнатись більше про співпрацю, зв’яжіться з менеджером проекту #StartBusinessChallenge (Яніна Добровольська (y.dobrovolska@brdo.com.ua), +380634764949)