Дата: 24.03.2021 14:00

23 березня 2021 року розпочато співпрацю між Білокуракинською селищною радою та громадською організацією «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проекту «Будуємо успішну Білокуракинську селищну громаду разом ! Забезпечення сталого екологічного середовища»       за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Це дуже важлива робота проводиться у зв’язку з коригуванням Стратегії розвитку Білокуракинської селищної територіальної громади до 2028 року. Згідно Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з 01.01.2020 року проект відкоригованої Стратегії розвитку повинен пройти стратегічну екологічну оцінку на предмет можливих екологічних наслідків їх реалізації, відповідності та врахування зобов’язань з охорони довкілля.

Зараз триває збір інформації щодо основних складових екологічної ситуації нашої громади.