Луганська область, Сватівський район

Дата: 19.03.2021 14:42

24-25 березня 2021 року у м. Київ відбудеться один з найбільших щорічних Форумів - «Smart Building». Це міжнародна професійна виставка і конференція, що демонструє світові і українські досягнення в галузі інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart-рішень для створення "Розумного міста".

Запрошуються зацікавлені спеціалісти взяти участь у роботі Форуму (24.03.2021 та 25.03.2021 з 12.00 до 18.00, ділова програма доступна на сайті заходу та додається) за для діалогу з інвесторами та зарубіжними фондами, представниками технологічних та інноваційних компаній, які впроваджують технології сегменту Smart City в Україні.

Форум ставитиме за мету створення майданчику для діалогу влади, бізнесу, представників муніципалітетів та комунальної сфери, будівельних компаній та ОСББ. Захід не тільки об'єднає сучасні розробки та їх потенційних споживачів, але у той же час створить можливість обговорити нагальні питання й визначити пріоритети в розвитку та впровадження технологічних новацій в Україні.

Цього року тематики збільшуються і в рамках Форуму «Smart Building» буде також проведено виставки «Комунальна Інфраструктура» та «Будівництво і Архітектура». Будемо дуже вдячні, якщо інформацію також буде поширено серед міських рад, компаній, ОСББ та управляючих компаній. Вхід для представників державних та некомерційних організацій - безкоштовний. Детальну інформацію щодо заходу можна отримати за контактами +380955234893 / ukraine.eclub@gmail.com або на сайті: https://smart-building.monet.kiev.ua