Луганська область, Сватівський район

ТОВ «РУАС» вимушено тимчасово припинити роботу Білокуракинської автостанції з 22 березня 2021 р.

Дата: 18.03.2021 13:39

Протягом останнього часу, у зв’язку із триваючим карантином, встановленим з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у межах Луганської області значно підвищилася кількість осіб, які здійснюють господарську діяльність з перевезень пасажирів автомобільним транспортом без відповідних дозвільних документів, так званих «нелегальних перевізників». Це призвело до зменшення кількості пасажирів, які кбристуються послугами офіційних перевізників, що в свою чергу, призводить до збитковості останніх.

Внаслідок цього, ТОВ «РУАС» також не має можливості надавати послуги пасажирам у відповідному об’ємі та зазнає значних збитків, при цьому маючі зобов’язання зі сплати заробітної плати робітникам, податків, орендної плати за землю, комунальних та інших обов’язкових платежів.

За таких обставин Товариство вимушено тимчасово припинити роботу Білокуракинської автостанції з 22.03.2021 р.