Дата: 10.03.2021 16:23

10 березня 2021 року заступник селищного голови Наталія Вервейко провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Білокуракинської селищної ради. На порядку денному розглядалися наступні питання: про надання 1 дитині статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; про надання мешканці Білокуракинської селищної ради дозволу органу опіки та піклування на укладення договору про поділ спадкового майна, яке залишилось після смерті її чоловіка, одним із спадкоємців якого є неповнолітня дитина; про визначення способу участі батька у вихованні малолітньої дитини. За результатами обговорення та розгляду документів членами комісії у складі представників структурних підрозділів Білокуракинської селищної ради, Білокуракинського бюро правової допомоги Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Сватівської райдержадміністрації, Білокуракинського районного центру зайнятості та КУ «Центр надання соціальних послуг» Білокуракинської СТГ були ухвалені рекомендації щодо доцільності прийняття виконкомом селищної ради відповідних рішень, що відповідають інтересам дітей.

Відділ Служба у справах дітей Білокуракинської селищної ради