Луганська область, Сватівський район

Увага!!! Конкурс телевізійних спортивних програм та фільмів «Рух вперед»

Дата: 09.03.2021 08:24

1.Загальні положення

Конкурс телевізійних спортивних програм та фільмів  «Рух вперед» (надалі Конкурс), що  проводить Департамент освіти і науки Луганської обласної держадміністрації і Луганське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України під патронатом Луганського обласного відділення  Національного олімпійського комітету України, Луганського обласного відділення Олімпійської академії України та за підтримки Титульного партнера «ПП Онопрієнко А.П.», є складовою  частиною інформаційно-пропагандистської роботи щодо пропаганди ідей олімпізму, популяризації та впровадження у побут кожної людини здорового способу життя, активізації розвитку фізичної культури, масового спорту та спорту вищих досягнень, виховання патріотизму у громадян  України.

2. Мета і завдання конкурсу

Конкурс проводиться з метою розширення пропаганди й популяризації фізичної культури, спорту й олімпізму серед дітей, підлітків та  молоді, розповсюдження досвіду підготовки кращих спортивних та фізкультурно-оздоровчих програм, сприяння створенню мирного суспільства, котре дбатиме про збереження людської гідності.

3. Концепція програм та фільмів

Телевізійні тематичні програми та фільми про спортивну та фізкультурно-оздоровчу роботу повинні  висвітлювати широкі аспекти сучасного життя. Це може бути  розповідь про всілякі заходи, присвячені фізичному вихованню в родині, навчальному закладі, населеному пункті, тощо. Героєм програми або фільму може  бути Олімпійський чемпіон, переможець обласних, міських або сільських змагань, заслужений  тренер України чи тренер-викладач спортивної школи, вчитель фізичної культури або вихователь в дошкільному закладі, робітник фізичної культури на громадських засадах, керівники району або міста, ветеран спорту або рядовий учасник різноманітних змагань. Це може бути сюжет  про  розвиток ідей олімпізму, фізкультурно-оздоровче або спортивне свято чи авторське відображення стану фізичної культури.

Програми та фільми  хронометражем до 12 хвилин  можуть бути за  жанром та формою самими різноманітними. Головне, щоб телеглядач мав змогу познайомитись за допомогою іконографічного й відео - матеріалів зі спортивним життям краю, його історією,  кращими спортсменами та ветеранами спорту, розвитком масового спорту тощо.

У конкурсі  можуть брати участь програми та фільми,  які спеціально  підготовлені до конкурсу.

4. Номінації конкурсу

Програми та фільми, що надійдуть на конкурс, будуть розглядатися у наступних номінаціях:

- за краще розкриття теми «Спорт в моєму житті» ;

- за краще розкриття теми «По стопах олімпіоніків»;

- за краще розкриття теми «Наш земляк – відомий олімпієць»;

- за краще розкриття теми « Спорт – здоровя, спорт – це друг, спорт – це радість, гра і рух» (для ДНЗ).

Увага! Заохочення всіх учасників до творчих номінацій:

1. За творчий пошук.
  2. За кращий ігровий фільм.
  3. Приз глядацьких симпатій.

5. Проведення конкурсу

Конкурс проводиться серед ДНЗ, ЗНЗ, ПТНЗ, ВНЗ IIV рівнів акредитації  Луганської області.

Телевізійні програми та фільми приймаються Оргкомітетом до кінця березня 2021 року в Луганському обласному відділенні КФВС МОН  України за адресою: 92900, Луганська обл., м. Кремінна,  Кремінський професійний ліцей.

На конкурс приймаються програми та фільми,  хронометраж  яких не перевищує  12 хвилин. Програми мають бути записані у форматі DVD, а також мати коротку анотацію. Перегляд конкурсних програм  та визначення переможців відбудеться в період з 10 по 15 квітня 2021 року.

Контактні телефони: (066)  996-69-80 Олександр Кузьменко, (050) 868-04-85  Ірина Питрович, електронна адреса: lugkfvs@gmail.com

6. Визначення переможців та нагородження лауреатів конкурсу

Журі конкурсу затверджується Оргкомітетом (додатки 1,2).

В кожній категорії визначаються лауреати I, II, III премій та переможці в окремих номінаціях. Журі конкурсу залишає  за собою право не надавати премії, а встановити спеціальні призи. Роботи не за темами номінацій будуть також розглянуті та оцінені журі. Переможці  конкурсу «Рух вперед» нагороджуються почесними відзнаками і дипломами Луганського обласного відділення КФВС МОН України,  лауреати в номінаціях - грамотами. В кожній категорії конкурсу переможці ( I  премія) нагороджуються  цінними подарунками, призери (II і III премії) та переможці в номінаціях – цінними подарунками - за рахунок коштів, незаборонених чинним законодавством.

Оргкомітет

з проведення обласного конкурсу «Рух вперед»

Голова оргкомітету

Стецюк Юрій Вікторович – директор Департаменту освіти і науки Луганської ОДА

Члени оргкомітету

Острєцов Віктор Васильович – начальник Луганського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Гожедрянов Андрій Віталійович – виконавчий секретар Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України

Онопрієнко Андрій Петрович – директор ПП «Онопрієнко А.П.»

Члени журі обласного конкурсу «Рух вперед»

1. Ткачова Т.М. – заступник директора департаменту, начальник управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації

2. Кузьменко О.В. – голова Луганського обласного відділення Олімпійської академії України

3. Питрович І.Я.    – провідний спеціаліст  Луганського обласного відділення КФВС МОН України, заступник голови ЛОВ Олімпійської Академії України