Звільнено від кримінальної відповідальності

Дата: 15.02.2021 15:52

Фото без описуУ грудні 2020 року житель Білокуракинського  району добровільно здав бойові припаси.

Встановлено, що знаходячись в яру на східній околиці  одного з сіл Білокуракинського району Луганської області, чоловік  побачив на землі полімерний пакет з бойовими припасами, який підібрав, привласнив  та переніс до місця свого проживання, де у подальшому почав зберігати.   Через декілька днів чоловік  прибув до Білокуракинського ВП ГУ НП в Луганській області, де добровільно здав бойові припаси.

Враховуючи добровільність дій сільського жителя, під час розгляду клопотання Білокуракинського відділу Старобільської місцевої прокуратури Луганської області про звільнення останнього від кримінальної відповідальності на підставі ст. ст. 44, ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України, Білокуракинським районним судом Луганської області в січня 2021 року клопотання задоволено та кримінальне провадження стосовно особи закрито із звільненням  останнього від кримінальної відповідальності.

Довідково: відповідно до ч.3 ст. 263 КК України звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Прокурор Білокуракинського відділу

Старобільської місцевої прокуратури                                                                                   О.Шестак