Луганська область, Сватівський район

Благодійна Україна - 2020

Дата: 22.01.2021 15:37

Інформація щодо Конкурсу

На початку листопада року Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2020».

Мета Конкурсу:

підтримка волонтерського руху України, визнання українського волонтерства
як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва як

національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва

Завдання Конкурсу:

популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;

відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;

інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;

популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях.

Кінцевий термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі „Благодійна Україна - 2020” 19 березня 2021 року. Церемонія нагородження традиційно відбудеться навесні 2021 року.

Додаткову інформацію про Конкурс (умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному веб-сайті Національного конкурсу „Благодійна України” (www.blagoukraine.org, https://vboabu.org.ua/, https://bit.ly/382H0tD, Facebook: BlagodijnaUkraina).