Спеціалістами відділу служба у справах дітей Білокуракинської селищної ради спільно з дільничними офіцерами поліції 15.01.2021 р. та 18.01.2021 р.по територіям смт Білокуракине та с. Нещеретове були проведені рейди обстеження умов проживання дітей

Дата: 19.01.2021 13:20

Фото без опису У зв’язку з погіршенням погодних умов, зниженням температури повітря, з метою забезпечення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, спеціалістами відділу служба у справах дітей Білокуракинської селищної ради спільно з дільничними офіцерами поліції  15.01.2021 р. та 18.01.2021 р.по  територіям смт Білокуракине та с. Нещеретове були проведені рейди обстеження умов проживання дітей, забезпечення паливом, продуктами харчування та теплим одягом. З батьками проведена роз?яснювальна робота щодо дотримання безпеки під час зимового періоду та забезпечення безпечного простору для життя та розвитку дітей.