В смт. Білокуракине розпочалися роботи зі створення нового центру соціальних послуг

Дата: 12.01.2021 14:35

В смт. Білокуракине розпочались ремонтні роботи у будівлі, в якій будуть надаватись соціальні послуги. Створення центру - другий компонент проекту “СПІЛЬНО. Соціальні послуги для сімей у громаді”, який реалізує Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки Німецького уряду та Німецького державного банку розвитку (KfW). Під час першого етапу команда проекту разом із громадою визначала, які послуги необхідні мешканцям, розробляла програму розвитку соціальних послуг та навчала соціальних працівників.

Новий центр соціальних послуг з’явиться на вул. Базарній, 22.

Центр займатиме більше 60 квадратних метрів, на його ремонт і облаштування проект виділив більше 2,5 млн грн.

Мешканці Білокуракинської ОТГ зможуть звернутись до центру для отримання нових соціальних послуг, зокрема планується запровадження

• послуги тимчасового денного перебування дітей (до 4 годин)
  • послуга з розвитку позитивного батьківства (батьківські зустрічі, навчання батьків)
  • послуги психолога і логопеда
  • послуги соціальної адаптації для молодих сімей
  • послуги медіації (допомога у вирішенні конфліктів)

Також у центрі будуть надаватись послуги, які і раніше були доступні у громаді. Зокрема, послуги соціальної профілактики, соціального супроводу та інші базові соціальні послуги, які надають соціальні фахівці згідно з потребами населення. Соціальні працівники пройшли навчання, аби ще більш ефективно і якісно надавати допомогу мешканцям громади.

Відкриття центру заплановано на літо 2021 року.

Зараз звернутись за соціальними послугами у громаді можна за телефонами:

Центр надання соціальних послуг +380660440663

ЦНАП +3806462 21911

Мобільна бригада психосоціальної допомоги +380990443126

Дізнатися більше про соціальні послуги, хто на них може розраховувати та які вони бувають можна за посиланнями:

Буклет про соціальні послуги

Відео про соціальні послуги