17 грудня в приміщені Білокуракинської селищної ради відбувся тренінг з підготовки стратегії та плану дій для розвитку системи соціального захисту в Білокуракинській територіальній громаді

Дата: 18.12.2020 15:01

В рамках проєкту  «Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери у 10 громадах Луганської та Донецької областей», що реалізується  в рамках проєкту «Спеціальна програма підтримки  Східної України (підконтрольні Уряду території)», що здійснюється за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина, 17 грудня поточного року в приміщені Білокуракинської селищної ради відбувся тренінг з підготовки стратегії та плану дій для розвитку системи соціального захисту в Білокуракинській територіальній громаді за участю експерта проекту Юліани Гасанбекової та робочої групи у складі заступника селищного голови Наталії Вервейко, начальника відділу соціального захисту населення Тетяни Ладної, начальника відділу соціально-економічного розвитку селищної ради Олени Трубачової, завідувача сектору  соціального захисту населення Олени Носулі, директора КУ «Центр надання соціальних послуг» Білокуракинської селищної територіальної громади Анатолія Карпенка, заступника директора  КУ «Центр надання соціальних послуг» Білокуракинської селищної територіальної громади Наталї Ведмеденко, начальника відділу Служба у справах дітей селищної ради Вікторії Ромасюк, голови Білокуракинської районної організації людей з інвалідністю «Святителя Луки» Альони Старченко, старост сіл  Білокуракинської  СТГ Ольги Кучерявої та Анатолія Оселедька.

Під час заходу були отримані практичні навички щодо складення стратегії розвитку системи соціального захисту у громаді. Члени робочої групи мали змогу поділитися як своїми надбаннями та досягненнями так і нагальними проблемами, які виникають під час роботи.

Начальник відділу

соціального захисту населення

Білокуракинської селищної ради                                      Тетяна ЛАДНА